HAKKIMIZDA

          Globalleşen ekonomi dünyasında, taşımacılığa duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bizler, gelişen ve büyüyen Türkiye’nin genç işadamları olarak ihtiyaç olan her alanda varlık göstererek ülkemizin gelişmesine katlı sağlama gayretindeyiz.

          2015 yılında Sağlam Turizm Taşımacılık’ı kurarken, gerek şehrim gerekse ülkemin kalkınması hamlesinde bir katkım olabilmesi duygularıyla hareket ettim. İsmimiz gibi, Sağlam düşüncelerle ve ideallerle yola çıkınca her geçen gün araç sayımızı artırarak güçlü bir filoya ulaştık. Ancak, hiçbir zaman kendimizi yeterli görmedik. Bu yüzden, daha gelişmek ve daha fazla hizmet sunabilmek için olağanüstü gayret sarfetmekteyiz.

Bütün bu başarılarımızı tesadüflere değil, işimizi profesyonel ve yüklendiğimiz sorumluluğun yüksek farkındalığına borçluyuz. Allah’a şükürler olsun ki hizmet anlayışımız ve kapasitelerimiz ülkemiz şartlarında liderlik yarışında olmamızı sağlıyor.

          Siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktan ve beklentilerinizi tam ve eksiksiz olarak karşılamaktan gurur duyuyoruz.

VİZYONUMUZ

Sağlam turizm olarak personel, öğrenci ve turizm taşımacılığı, araç kiralama, filo kiralama ve vip taşımacılık hizmetleri konusunda, sektörün en iyisi olmak.

İlkelerinden daima ödün vermeyen Sağlam Turizm ve taşımacılık, tüm misafir, öğrenci ve personellere VİP kalitesinde hizmet sunar.

Yenilikçi, uzun dönemli, karlı ve kararlı büyümemizi sağlayan büyük adımlar atarken, tüm markaları geride bırakarak yürüğümüz bu yolda, Sağlam Turizm ve Taşımacılık olarak sektöründe en iyisi olmayı hedefliyoruz.

” SAĞLAM ADIMLARLA “

MİSYONUMUZ

2015 Yılından bu yana, Turizm ve taşımacılık sektöründe birçok bölgede ve şehirde hizmet vermek adına Osmaniye’de kurulmuş bir firmayız. 

İş ortağı olarak gördüğümüz çalışma arkadaşlarımız ile, önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti için, gelişen teknoloji ve çevreye duyarlı iş anlayışımız ile hizmet vermeye daima devam edeceğiz. Sağlam turizm ve taşımacılık

FOTOĞRAF GALERİMİZ

Kadir SAĞLAM

Kurucu ve genel müdür

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.